+48 22 400 76 60 info@ppcc.pl

Co robimy

Polski rynek należy do jednych z największych w Unii Europejskiej, a jego struktura zaczyna coraz bardziej przypominać rozwinięte rynki Europy Zachodniej. To, co wyróżnia Polskę na tle regionu to niespotykany w innych krajach potencjał wzrostu ekonomicznego.

Jest to jednak rynek o dosyć znaczących różnicach, zarówno geograficznych jak i kulturowych, które przy realizacji przedsięwzięć biznesowych mogą stanowić wyzwanie. Ci, którzy decydują się na działalność w Polsce, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że znalezienie lokalnego partnera ma kluczowe znaczenie.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) może stanowić niezastąpioną pomoc w tej materii. Izba zrzesza około 200 członków, z których połowę stanowią portugalskie firmy działające w Polsce, a pozostałe to polskie firmy zainteresowane współpracą z przedsiębiorstwami portugalskimi.

Aby pomóc polskim i portugalskojęzycznym przedsiębiorcom w rozwijaniu działalności PPCC zapewnia członkom i firmom niezrzeszonym szeroki wachlarz usług zarówno w Polsce, jak i w Portugalii.

Wirtualne biuro

Serdecznie zapraszamy do Wirtualnego Biura w siedzibie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej. Biuro znajduje się na 8. piętrze chronionego kompleksu biurowego Starościńska-Wiśniowa przy ul. Rejtana 17, w dzielnicy Mokotów, niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europlexu, centrum bankowo finansowego i rozrywkowego z restauracjami, a także nieopodal Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Szkoły Głównej Handlowej. Komunikacja samochodem z ulicami Puławską, Aleją Niepodległości i Trasą Łazienkowską. Dojazd do centrum miasta, gdzie znajdują się ważniejsze hotele i urzędy centralne, zajmuje 10 minut. Dotarcie do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje zaledwie 15 minut.

Usługi oferowane przez Wirtualne Biuro w siedzibie PPCC:

– udostępnienie adresu do rejestracji spółki;

– możliwość użycia adresu PPCC w dokumentach i materiałach firmy;

– odbiór korespondencji firmy;

– możliwość korzystania z urządzeń PPCC (stanowiska pracy, dostęp do Internetu, drukarki, kopiarki, skanera, dostęp do kuchni, kawa, herbata, woda);

– dostęp do sali konferencyjnej na 10-12 osób.

Organizacja misje gospodarcze indywidualne i grupowe

PPCC organizuje misje biznesowe dla portugalskich przedsiębiorców w Polsce oraz dla polskich przedsiębiorców w Portugalii. W imieniu przedstawicieli portugalskich i polskich firm wyszukujemy i nawiązujemy kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz organizujemy całą logistykę wizyty: transport, hotel, tłumaczenie itp.

Misje biznesowe mogą być bardzo pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu możliwości współpracy handlowej między obu krajami.

Szukanie partnerów biznesowych & lista kontaktów

PPCC oferuje pomoc w wyszukiwaniu w Polsce i Portugalii takich partnerów biznesowych jak eksporterzy, importerzy, producenci, dystrybutorzy, wytwórcy przemysłowi, sprzedawcy detaliczni, agenci i hurtownicy ze wszystkich sektorów działalności.

Możemy także zarekomendować Państwa firmę, produkty czy usługi do wybranych przedsiębiorców, dostarczając listę kontaktów do interesujących Państwa firm w Polsce i Portugalii z nazwiskami, telefonami, adresami e-mail i stronami www.

Promocja

Jeżeli chcieliby Państwo reklamować swoją firmę czy produkty, lub też, jeśli chcieliby Państwo poinformować o specjalnej ofercie lub wydarzeniu, zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej , newslettera, bazy danych lub jednego ze spotkań PPCC.

Strona internetowa:

PPCC udostępnia 4 rodzaje bannerów i odpowiednie miejsce na logo i reklamę Państwa firmy, oferty czy wydarzenia.

Więcej informacji o banerach

Newsletter:
Oferujemy te same usługi w naszym miesięcznym newsletterze.

Spotkania/Wydarzenia:
W zależności od spotkania/wydarzenia możemy wspólnie zaplanować najlepszą prezentację usług Państwa firmy.

Human Resources

Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanej kadry pracowniczej PPCC znajdzie w swojej bazie najlepszych ludzi i pomoże się Państwu z nimi skontaktować. Istnieje także możliwość zamieszczenia Państwa ogłoszenia rekrutacyjnego na stronie internetowej PPCC i w newsletterze.

Usługi tłumaczeniowe

Aby język nie stanowił bariery w prowadzeniu negocjacji biznesowych PPCC oferuje pomoc w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Izba może zapewnić tłumacza z zespołu Izby lub wynająć profesjonalnego tłumacza z języka polskiego, portugalskiego czy angielskiego.

Badania rynku

PPCC oferuje pomoc przy prowadzeniu badań rynkowych w Polsce i w Portugalii, dostarczając informacji na konkretne zamówienie. Jest najlepszym partnerem w zakresie konsultingu biznesowego najwyższej jakości w obu krajach.

Organizacja spotkań i wydarzeń

PPCC organizuje wydarzenia, spotkania biznesowe, konferencje i seminaria. Zapewniamy pełny serwis usług, poczynając od zaproszeń , wynajmu sali, cateringu oraz wszystkiego, co jest potrzebne. Wystarczy, że prześlą nam Państwio swoje wymagania, my zajmiemy się resztą.

Hotele i sale konferencyjne

Jeśli potrzebują Państwo hotelu lub sali konferencyjnej, znajdziemy je dla Państwa zarówno w Polsce jak i w Portugalii. Nasze szerokie kontakty pozwalają oferować najlepsze hotele i sale konferencyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.